Drukarnia Łomża

Systemy wystawiennicze

Używane w czasie prezentacji. Wykonane w formie wygodnej do transportu i przechowywana.

W naszej ofercie znajdują się stojaki typu:

  • rollup - jedne z najbardziej popularnych typów stojaków reklamowych, rollupy charakteryzują się solidną zwartą i estetyczną budową z której wyciągamy wkład z nadrukowaną grafiką. Zestaw taki składa się z aluminiowej kasety z dwoma nóżkami oraz masztu aluminiowego. Każdy rollup wyposażony jest w torbę transportową. Grafika drukowana jest na materiale typu stoplight wysokiej jakości dzięki czemu nasze rollupy nie przepuszczają światła oraz prezentują się bardzo profesjonalnie. Dostępne rozmiary rollupów: 80x200 cm, 85x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm, 150x200 cm.

 

  • L-banner - jedna z najprostszych form stojaka reklamowego. Wykonana w formie lekkiego i wytrzymałej konstrukcji w formie litery L na której rozpięta jest grafika. L-bannery umożliwiają bardzo szybką i prostą wymianę grafiki. Nasze wkłady drukujemy na materiale typu blockout. Dzięki temu nasze L-bannery nie przepuszczają światła oraz prezentują się bardzo profesjonalnie.  Dostępne rozmiary L-bannerów: 60x160 cm, 80x180 cm.

 

  • X-banner - jedna z najprostszych form stojaka reklamowego. Wykonana w formie lekkiego i wytrzymałej konstrukcji w formie litery X na której rozpięta jest grafika. X-bannery umożliwiają bardzo szybką i prostą wymianę grafiki. Nasze wkłady drukujemy na materiale typu blockout. Dzięki temu nasze X-bannery nie przepuszczają światła oraz prezentują się bardzo profesjonalnie.  Dostępne rozmiary L-bannerów: 60x160 cm, 80x180 cm.

 

Wszystkie wkłady drukowane są na maszynach wyposażonych w głowice EPSON , przy użyciu tuszu eko solwentowego. Tusz posiada certyfikat GREEN GOLD, co gwarantuje iż są bezpieczne i można śmiało stosować nasze materiały w zastosowaniach wewnętrznych.

Media Społecznościowe

Zaprojektujemy graficznie Twoją firmę

Potrzebujesz logotypu swojej nowej firmy? Może chcesz odświerzyć swój obecny logotyp. Chętnie Ci pomożemy. Zaprojektujemy, wydrukujemy lub też wdrożymy Twój nowy wizerunek.

 

Oferujemy wydruki wielkoformatowe oraz szybki druk cyfrowy. 

Drukujemy banery reklamowe oraz rollupy reklamowe. Drukujemy plakaty dla agencji reklamowych. Projektujemy, drukujemy i wyklejamy witryny sklepowe.

Szyldy reklamowe od projektu po wykonanie.

Reklama w dobrej cenie.