Drukarnia Łomża

BANERY REKLAMOWE

Banery reklamowe są chyba najpopularniejszą formą reklamy. Tanie i możliwe do wyprodukowania w krótkim okresie czasu stały się bardzo chętnie wykorzystywaną formą reklamowania przez firmy czy też instytucje.

Drukowane mogą być na różnych typach materiału w zależności od przeznaczenia, okresu ekspozycji czy też miejsca ekspozycji.

Do druku banerów reklamowych stosujemy maszyny wielkoformatowe solwentowe lub też ekosolwentowe w zależności od potrzeb klienta.

 

Krótka charakterystyka banerów reklamowych dostępnych w naszej ofercie.

 

  • baner 510g STRONG - materiał frontlit powlekany o gramaturze 510g o gęstym splocie, materiał powlekany. Bardzo trudny do rozerwania.

 

  • baner 440g STRONG - materiał frontlit laminowany o gramaturze 440g, zwiększony splot. Pomimo niższej gramatury jest wyjątkowo odporny na rozerwania.

 

  • baner 510g ECO - materiał frontlit laminowany o gramaturze 510g, standardowy materiał banerowy. Stosowany do reklam krótkookresowych.

 

Wszystkie banery posiadają standardowo zgrzane krawędzie oraz oczkowane co 50 cm oczkami ocynkowanymi. Oczkowanie może być gęstsze lub też banery mogą być tylko zgrzane bez oczek na życzenie.

banery reklamowe

Kiedy stosować banery reklamowe powlekane a kiedy banery laminowane?

Zastosowanie określonego materiału wiąże się z tym gdzie oraz jak długo ma być eksponowany baner reklamowy. W miejscach narażonych na silne przedmuchy wiatru oraz o dużym nasłonecznieniu polecamy stosować banery drukowane na materiale powlekanym. Baner powlekany posiada też gładszą powierzchnie, dzięki temu lepiej nadaje się do ekspozycji wewnętrznych.

Banery z materiału laminowanego natomiast nadają się idealnie do wszelkiego rodzaju reklam krótkookresowych lub też do powieszenia w miejscach nie narażonych na mocne działanie wiatru.

Oczka ocynkowane czy oczka plastikowe?

Oczka metalowe ocynkowane stosuje się najczęściej w banerach reklamowych które będą narażone na działanie czynników zewnętrznych. Są one metalowe więc są bardzo odporne a ze względu na dodatkowe ocynkowanie nie rdzewieją.

Oczka plastikowe natomiast są stosowane najczęściej w przypadku prac które będą eksponowane we wnętrzach. Ze względu na to iż są wykonane z przeźroczystego plastiku są one bardziej estetyczne od oczek metalowych. 

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby używać je również w zastosowaniach zewnętrznych gdyż są bardzo mocne i trwałe gdyż użyte tworzywo do ich produkcji jest najwyższej jakości.

Media Społecznościowe

Zaprojektujemy graficznie Twoją firmę

Potrzebujesz logotypu swojej nowej firmy? Może chcesz odświerzyć swój obecny logotyp. Chętnie Ci pomożemy. Zaprojektujemy, wydrukujemy lub też wdrożymy Twój nowy wizerunek.

 

Oferujemy wydruki wielkoformatowe oraz szybki druk cyfrowy. 

Drukujemy banery reklamowe oraz rollupy reklamowe. Projektujemy, drukujemy i wyklejamy witryny sklepowe.

Szyldy reklamowe od projektu po wykonanie.

Reklama w dobrej cenie.